Songa Podomka Kalimo – wiskozowy szlafrok z paskiem | Czerwona
- Elegancka podomka Songa Kalimo wykonana z miękkiej, elastycznej wiskozy. Klasyczny krój z paskiem i szerokimi rękawami zapewnia wygodę, lekkość oraz szykowny wygląd. Idealna do kompletu z halką Kalimo.
Podomka Songa Kalimo to doskonałe połączenie elegancji i komfortu. Wykonana z wysokiej jakości wiskozy, jest wyjątkowo miękka, przewiewna i przyjemna w dotyku. Dzięki naturalnym właściwościom materiału, doskonale sprawdza się o każdej porze roku.
Model Songa zachwyca prostotą i klasą – posiada luźny krój z wiązaniem w talii, który subtelnie podkreśla sylwetkę, oraz szerokie rękawy 3/4, dodające jej orientalnego wdzięku. To idealna propozycja zarówno na poranki, jak i wieczory w domowym zaciszu.
Dostępna w eleganckich kolorach: ecru, czarnym, granatowym, latte i czerwonym.
Świetnie komponuje się z halkami Kalimo, tworząc stylowy komplet nocny.
Materiał: wiskoza premium
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan
Marka
Stan
Nowy
custom_label_0
szwszytkie
KOLOR
Czerwony
Rodzaj ostrzeżenia
Produkt bezpieczny w użytkowaniu zgodnym z przeznaczeniem
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








